*** PETROLTRANS – RALLY TEAM na 45. Rallye Tatry 2018 *** Víťazom Rally Tatry sa stala posádka Koči, Mozner ml. *** Ohlasy jazdcov v cieli Rallye Tatry *** Oficiálne záverečné klasifikácie - VÝSLEDKY *** Galéria fotografií kompletná ***


PRESS
PETROLTRANS – RALLY TEAM na 45. Rallye Tatry 2018

PETROLTRANS – RALLY TEAM sa v rámci 45. Rallye Tatry 2018 predstavil si mal užiť svoju súťažnú premiéru s novým vozidlom Škoda Fabia R5, ale aj novo zloženou posádkou Tomáš „Srnka“ Ondrej – Jakub Slovák. Žiaľ drobná súčiastka povedala STOP už v druhom teste.

... tak sa znovu potvrdilo, že začiatky bývajú ťažké. Vsadili sme na úplne novú techniku, aby sme čo najviac eliminovali technickú poruchu. Žiaľ úplne banálna, nazvem to “jednoeurová záležitosť“ (závlačka na prevodovej páke) nás vyradila z ďalších bojov o popredné miesta. Porucha sa stala 4km po štarte sobotňajšej prvej RS. Do servisnej zóny bolo potrebné prejsť ešte ďalšími dvomi RS, čo by pri tejto poruche znamenalo ísť len na jeden zaradený rýchlostný stupeň. Po zvážení všetkých okolností pre a proti sme sa rozhodli zo súťaže odstúpiť. Ďakujem fanúšikom za ohromnú podporu, ktorú sme cítili hlavne na nočnom okruhu. Je veľký predpoklad, že posádku Tomáš Ondrej & Jakub Slovák ste nevideli naposledy, no o tom je ešte skoro rozprávať. Samozrejme bez nášho hlavného partnera by nebolo nič možné, preto hlavne ďakujeme spoločnosti PETROLTRANS za túto možnosť a spoluprácu. Ďakujeme Jankovi Liptákovi (L Racing) za pomoc a podporu. XIQIO racing za novučkú Škodu Fabia R5 a v neposlednom rade všetkým tým v montérkach, ktorí sa “naskákali“ kolo auta. Rally je krásna a napriek tomu, že ju milujeme dokáže byť aj takáto ... .

Ján Slovák - manager


© RALLYE TATRY 2013 - 2018 | p.oravec@aosklubpoprad.sk | www.rallyetatry.sk
Adresa: AOS, Šrobárova 47, 058 01 Poprad | Foto: Daniel Hlinka, Slavomír Petrus, Martin Hlinka a Dávid Havránek.

Sledujte nás: facebook rallye twitter rallye youtube rallye skype rallye