*** V Poprade už prijímajú prihlášky na Rallye Tatry *** Akreditácia novinárov - Press *** Prihlásenie vozidiel - Posádky/Prihlásenie *** Pod Tatry sa opäť zídu autá s elektrickým a hybridným pohonom *** Bisaha s Těšinským ambasádormi Rallye Tatry 2019 *** ZVLÁŠTNE USTANOVENIA - Posádky/Dokumenty *** Premiérový ročník Rallye Tatry Legend *** Majstrovstvá Slovenska začne Valašská rally v Česku *** Usporiadatelia z Popradu sa podieľajú na Valašské rally *** Hľadá sa víťaz tretieho ročníka Tatransko-Valašského pohára! ***


Press
Obzrieme sa spolu do histórie

Skôr než sa naladíme na Rallye Tatry 2013, ktorá začne slávnostným štartom v piatok o 18. hodine na Námestí sv. Egídia v Poprade, zaspomínajme si na roky minulé. Pre potešenie vám ponúkame niečo z archívu Rallye Tatry, z doby kedy si nejeden fanúšik povzdychne slovami „doba kedy sa žilo ľahšie, kedy sme si boli viac blízki“. Nech vás nasledujúce obrázky naladia na správnu motoristickú vlnu, aby ste mali z blížiacej sa súťaže pozitívne a emotívne zážitky.

Z ponúkaných fotografií vyberáme obal itinerára z roku 1970, bulletin z 1971, mapku trate, keď sa jazdilo z Popradu cez Važec, Červenú Skalu, Revúcu, Rožňavu, Uhornú a Stratenú späť pod Tatry. Fotografia zo štartovnej rampy sa dostala aj na obal gramofónovej platne. K dispozícii sú i logá , ktoré značka Rallye Tatry používala počas svojej histórie. Napríklad veľmi úspešný ročník 1997, víťazstvo posádky Drotár-Bánoci, logo z roku 1999 - Rallye Tatry boli vtedy súčasťou majstrovstiev Európy, ďalšie logá, keď sa podtatranská súťaž presunula na niekoľko rokov do Púchova a z roku 2004, keď sa dokonca spojila s Valašskou rally. Nemali by sme zabudnúť na vydarený ročník 2007 – Aquacity Carbon Neutral Rallye Tatry. Škoda, že po roku 2008 skončila podpora zo strany Aquacity. 
  
A na záver pre potešenie mužského oka niekoľko fotografií nádherných kresieb priamo na nahé ženské telo.

Foto: Daniel Hlinka, archív Rallye Tatry


© RALLYE TATRY 2013 - 2019 | p.oravec@aosklubpoprad.sk | www.rallyetatry.sk
Adresa: AOS, Šrobárova 47, 058 01 Poprad | Foto: Daniel Hlinka, Slavomír Petrus, Martin Hlinka a Dávid Havránek.

Sledujte nás: facebook rallye twitter rallye youtube rallye skype rallye