*** PETROLTRANS – RALLY TEAM na 45. Rallye Tatry 2018 *** Víťazom Rally Tatry sa stala posádka Koči, Mozner ml. *** Ohlasy jazdcov v cieli Rallye Tatry *** Oficiálne záverečné klasifikácie - VÝSLEDKY *** Galéria fotografií kompletná ***


Press
Predsedníčka Rally komisie

Organizátorom Rallye Tatry veľmi fandím. 
Potešil ma fakt, že o zorganizovanie sa stará veľký počet organizátorov, pretože zorganizovať takéto preteky s malým počtom ľudí, nemá veľa šancí na prežitie. V Poprade sa ukazuje dobrý základ, ľudia, ktorí to chcú robiť. Atmosféra v Poprade je naklonená pokračovať v organizovaní Rallye Tatry, ktoré má veľkú tradíciu v tomto meste.

Po skúsenostiach z roku 2008, z Aquacity , som ale veľmi skeptická k tratiam. Hľadali sme vtedy vhodné miesta, jednoducho v budúcnosti budú mať s tým problém nájsť vhodné trate s prihliadnutím na chránené územia, či vlastnícke práva. Vo vojenskom pásme sú cesty vo veľmi zlom stave. Staré trate rýchlostných skúšok sú opravené a  veľmi rýchle.

 Môj nápad do budúcna, ak by sme šli cestou,  v budúcnosti  zorganizovať v Poprade podujatie majstrovstiev Slovenska je, začať rally v Poprade prológom, formou mestského okruhu a potom ísť ďalej, trebárs aj niekoľko desiatok kilometrov od Popradu, kde by sa skôr dalo nájsť vhodnejšie podmienky. Nemyslím si, že by to priaznivcov motošportu odradilo. Ozajstný fanúšik si svoje rally príde pozrieť  kdekoľvek. Držím prsty nech sa návrat súťaže do Popradu vydarí.

Predsedníčka Rally komisie SAMŠ Gabriela Szczeczinová.


Autor: Slavomír Petrus


© RALLYE TATRY 2013 - 2018 | p.oravec@aosklubpoprad.sk | www.rallyetatry.sk
Adresa: AOS, Šrobárova 47, 058 01 Poprad | Foto: Daniel Hlinka, Slavomír Petrus, Martin Hlinka a Dávid Havránek.

Sledujte nás: facebook rallye twitter rallye youtube rallye skype rallye