*** V Poprade už prijímajú prihlášky na Rallye Tatry *** Akreditácia novinárov - Press *** Prihlásenie vozidiel - Posádky/Prihlásenie *** Pod Tatry sa opäť zídu autá s elektrickým a hybridným pohonom *** Bisaha s Těšinským ambasádormi Rallye Tatry 2019 *** ZVLÁŠTNE USTANOVENIA - Posádky/Dokumenty *** Premiérový ročník Rallye Tatry Legend *** Majstrovstvá Slovenska začne Valašská rally v Česku *** Usporiadatelia z Popradu sa podieľajú na Valašské rally *** Hľadá sa víťaz tretieho ročníka Tatransko-Valašského pohára! ***


Press
Tlačová konferencia pred štartom pretekov

V pondelok 15. júla sa v dopoludňajších hodinách na pôde Mestského úradu v Poprade uskutočnila tlačová konferencia k pripravovanému 40. ročníku Rallye Tatry so zástupcom vedenia mesta Poprad, s riaditeľom súťaže a domácim pretekárom. Prítomní boli regionálni zástupcovia vebových a printových médií a rovnako tak aj zástupcovia tlačových agentúr TASR a SITA. Na konferenciu prijali pozvanie - JUDr. Adrián Kromka, 1. zástupca primátora mesta Poprad, Ing. Stanislav Hanzeli, riaditeľ pretekov a popradský jazdec tímu Peva Racing Bedřich Habermann.

S programom Rallye Tatry 2013 novinárov v úvode oboznámil Stanislav Hanzeli. Svoj podiel, na prípravách jubilejného ročníka legendárnej rely, za Mesto Poprad priblížil viceprimátor mesta a predštartovné pocity ako aj zážitky z predchádzajúcich ročníkov vyjadril Bedřich Habermann.

Tlačová správa na stiahnutie (408 KB)


© RALLYE TATRY 2013 - 2019 | p.oravec@aosklubpoprad.sk | www.rallyetatry.sk
Adresa: AOS, Šrobárova 47, 058 01 Poprad | Foto: Daniel Hlinka, Slavomír Petrus, Martin Hlinka a Dávid Havránek.

Sledujte nás: facebook rallye twitter rallye youtube rallye skype rallye